
Відрізний круг, диск Makita (Макита) оригинал 150 x 1,6 x 22,23 B-12251
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 225
+380 (97) 175-23-61
Безготівкові розрахунки- +380 (67) 600-12-22Директор Олександр Григорович
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізні диски по металу Макіта B-12251 виготовлені методом холодного пресування на основі синтетичної смоли. Є універмальними дисками, придатними для застосування у всіх сферах металообробки та забезпечують високу ефективність різання при тривалому терміні експлуатації.
Технічні характеристики:
- Середня твердість
- Не навантажує двигун УШМ
- Не гнеться при великих навантаженнях
- Енергозберігаючий відрізний диск
- Діаметр диска (Ø) мм 150
- Посадковий діаметр (Ø) мм 22,23
- Товщина диска мм 1,6
- Максимальна частота обертання за хвилину 10200об/хв
- Застосування по нержавіючої сталі
Рекомендується використовувати засоби особистої безпеки: респіратор, окуляри, рукавички, навушники. Дотримуйтеся правил техніки безпеки!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴
