
Відрізний диск Tyrolit Premium 125x1.6
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 158
- +380 (67) 600-12-22Директор Олександр Григорович
Більше пропозицій на сайті: https://kremsiz.prom.ua
З відрізними колами PREMIUM*** нового покоління для нержавіючої сталі ви зможете підвищити продуктивність та значно знизити зношування інструменту. Вони особливо підходять для тонкостінних металевих листів, профілів та труб, а також армованої сталі. Навіть для невеликих поперечних перерізів та стрижнів з нержавіючої сталі, а також корозійностійкої або кислотостійкої нержавіючої сталі ці відрізні кола забезпечують легку обробку. Хімічна чистота цього інструменту є обов'язковою вимогою при обробці нержавіючої сталі, щоб уникнути пошкоджень матеріалу, таких як корозія, точкова корозія або зниження міцності втоми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TYROLIT |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
- Ціна: 40 ₴



